Τα παιχνίδια βόλεϊ του Σαββατοκύριακου 21 και 22/10/2017

aekvolley3
Ξεκινούν αυτό το Σαββατοκύριακο 21 & 22 Οκτωβρίου 2017 τα Πρωταθλήματα για το Δ’ όμιλο της Β’ Εθνικής  2017-2018, τόσο για τουςΆνδρες, όσο και για τις Γυναίκες (σε δύο ομίλους), με πολύ ενδιαφέρουσες συναντήσεις, που τα αποτελέσματά τους θα δώσουν μια πρώτη γεύση, για αυτό που θα δούμε στη διάρκεια της φετινής σεζόν.
Συνεχίζονται επίσης, τα Τοπικά Πρωταθλήματα, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια. στους Εφήβους, τις Κορασίδες και τις Παγκορασίδες.
Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου:

ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΝΔΡΏΝ
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
16:00
Κοιλάδας
Άρτεμις
Ελπίς Σερρών
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
Αμυγδαλεώνας
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
19:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
Έβρος
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
15:00
Ορεστιάδας
Άθλος
ΑΕ Κομοτηνής
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
17:00
Σουφλίου
Έβρος
Αμαζόνες
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
20:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
Φοίνικας
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
Αμυγδαλεώνας
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
15:00
Ομονοίας
Άρτεμις
ΓΣ Δράμας
ΕΦΗΒΩΝ
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
19:00
Σουφλίου
 Έβρος
ΑΕ Κομοτηνής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
16:00
Κραχτίδη Δράμας
Γαία Δράμας
Αμυγδαλεώνας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
16:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης-2
ΑΟ Καβάλας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Οκτωβρίου 2017
13:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
Καβάλας-3
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
15:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
Φοίνικας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ”
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
13:00
Σουφλίου
Έβρος
Νίκη
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
16:00
Φερών
Θύελλα
Νέα Βύσσα
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
18:00
Κραχτίδη Δράμας
Γαία Δράμας
Αμυγδαλεώνας
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ”
 
1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
13:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
Φοίνικας
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ”
 
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
11:00
Σουφλίου
Έβρος
Νίκη
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
12:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
Αμαζόνες
Κυριακή
22 Οκτωβρίου 2017
14:00
Φερών
Θύελλα
Νέα Βύσσα

Αναρτήθηκε από Ε.Σ.ΠΕ. ΘΡ-ΑΝΜ 18/10/2017